logo-mini

Lokalizacja

Nasza firma korzystając z 25 lat doświadczenia na rynku deweloperskim wie jak bardzo ważna dla naszych Klientów jest lokalizacja. Zawsze skrupulatnie selekcjonuje miejsca dla swoich inwestycji, w sposób gdzie architektura, miejsce i potrzeby przyszłych mieszkańców są spójną całością.

Luksusowe apartamenty Antracita zlokalizowane są przy ul. Piastowskiej, w elitarnym punkcie Krakowa, cieszącego się doskonałą opinią wąskiej grupy mieszkańców.

Jest to miejsce wymarzone pod wieloma względami. Pomimo że, jest to centrum miasta, wystarczy parę kroków aby znaleźć się na krakowskich Błoniach, Wzgórzu Św. Bronisławy, w Parku Jordana, Lasku Wolskim, Kopcu Kościuszki czy Piłsudskiego. Usytuowanie apartamentów przy Błoniach daje nieograniczone możliwości spacerów oraz aktywnego wypoczynku. Dostęp do ścieżek rowerowych i biegowych czyni uprawianie sportu dostępnym na wyciągniecie ręki.

Obszar w którym zlokalizowany jest apartamentowiec ma swoją historię. W trakcie jej tworzenia został on już kompleletnie zagospodarowany i zdefiniowany. Daje to pewność, że roztaczające się z apartamentów unikalne, bezcenne widoki nie zostaną z biegiem lat zaprzepaszczone.

Jeśli szukają Państwo ekskluzywnych apartamentów w pobliżu krakowskich Błoń, zapraszamy do kontaktu w sprawie naszej oferty!

Apartamenty Antracita
Akademia Górniczo-Hutnicza
Wawel
Focha 42 Kraków
Pętla tramwajowa
Teatr Bagatela
Krakowski Klub Tenisowy
Supermarket Jubilat
Dworzec Główny PKP
Przystanek autobusowy
Krakowskie Błonia
Trasa rowerowa
Kino Kijów
Parking
Stadion Wisły Kraków