logo-mini
image

Komfort

Komfort

Luksusowe, ekskluzywne apartamenty

Luksus to dobro dostępne dla nielicznych, daleko wykraczające poza zwyczajność, codzienność. Coś wartościowego, rzadkiego, wyrafinowanego, adresowanego do wąskiego grona osób o wysokich wymaganiach. To pojęcie nierozerwalnie związane z prestiżem, elitarnością i wyjątkowością – takie właśnie są ekskluzywne apartamenty Antracita w Krakowie.

Wpływ na odczucie komfortu, poprawę jakości życia i ergonomię użytkowania Twojego luksusowego apartamentu, tworząc z niego osobiste centrum relaksu będzie miała przede wszystkim sama inwestycja o intymnym, niewielkim charakterze. Nieszablonowy układ pomieszczeń w apartamencie dający duże możliwości aranżacji wnętrza, oraz wysokość pomieszczeń większa niż przewidują normy tj. 2,76m. Dodatkowo w każdym apartamencie system klimatyzacji, dyskretne grzejniki kanałowe, gdzie jedynym widocznym elementem jest estetyczna kratka wkomponowana w podłogę. Indywidualny klimat i nastrój wewnątrz można osiągnąć również poprzez zastosowanie odpowiedniego do danej sytuacji nastroju dzięki zdalnej regulacji włączenia i natężenia światła oraz możliwość wygenerowania dowolnych scenariuszy grzewczych, oświetleniowych, alarmowych bezpośrednio przez mieszkańca apartamentu według jego potrzeb. To wszystko sprawia, że Antracita to oferta luksusowych apartamentów w Krakowie, której trudno się oprzeć.

Harmonię budynku dopełni zewnętrzne podświetlenie fasady, oświetlenie wokół budynku oraz podgrzewany zjazd do garażu pozwalający na komfortowy zjazd w każdych warunkach. Wszystkie atuty wymienione wyżej, a także dostosowanie oferty do spełnienia oczekiwań i wymagań Klientów jest najlepszym gwarantem najwyżej jakości, bezpieczeństwa zakupu i rosnącej z czasem wartości inwestycji.

Luksusowe apartamenty w Krakowie już w sprzedaży – Zapraszamy do kontaktu!

Szkic odpoczywającej w luksusowych i komfortowych warunkach kobiety.