logo-mini
image

Inwestor

Przedsiębiorstwo Inwestycyjne
Proxima-Service
Sp. z o.o.

Apartamenty Antracita
Deweloper: Proxima Service z Krakowa

Proxima Service to doświadczony deweloper z Krakowa o stabilnej pozycji na rynku, mający na koncie ponad 1000 oddanych do użytku lokali mieszkaniowych zarówno w kameralnych, jak i w wielokondygnacyjnych budynkach mieszkalnych na terenie Krakowa.

Proxima Service cieszy się zaufaniem klientów na lokalnym rynku nieruchomości, realizując nowoczesne i przyjazne mieszkańcom inwestycje mieszkaniowe. Ich cechą wspólną jest wysoki standard wykorzystanych materiałów, solidne wykonawstwo, doskonała infrastruktura oraz starannie wyselekcjonowana lokalizacja w atrakcyjnych dzielnicach Krakowa. Nie inaczej jest w przypadku ekskluzywnych apartamentów Antracita.

Z największą przyjemnością prezentujemy Państwu naszą najnowszą inwestycję – nowoczesne i luksusowe apartamenty, wyróżniające się prestiżową lokalizacją, wyjątkową architekturą oraz nowoczesnymi rozwiązaniami zapewniającymi komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem – Zapraszamy do świata luksusu Antracita!