logo-mini
image

Bezpiecznie i nowocześnie

Bezpiecznie i nowocześnie

Bezpieczne i nowoczesne apartamenty w Krakowie

Mieszkańcy nowoczesnych apartamentów Antracita zlokalizowanych w Krakowie mogą liczyć na udogodnienia architektoniczne, bezpośrednio wpływające na poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu.

Inwestycję wyróżnia przede wszystkim niespotykana w realiach współczesnego budownictwa architektura autorstwa światowej sławy biura projektowego K. Ingarden, J. Ewý – Architekci. Stanowi ona szczególną oprawę dla nowoczesnych apartamentów zaprojektowanych na trzech kolejnych piętrach. W kondygnacji parterowej znajdują się lokale usługowe, natomiast pod dwoma budynkami zlokalizowany jest przestronny garaż podziemny z możliwością posiadania dwóch miejsc postojowych obok siebie lub w systemie parklift. Apartamentowiec z zewnątrz charakteryzuje wyczucie proporcji, dbałość o detal i jakość wyselekcjonowanych materiałów. Zbiór ten otwierają nowoczesne elewacyjne płyty fibro-betonowe w połączeniu z unikatową konstrukcją pod pnącza, które w niedalekiej przyszłości zapewnią jeszcze więcej harmonii i intymności. Pełne przeszklenia od podłogi po sufit posiadające podwyższone parametry termiczne i akustyczne oraz użycie filtra przeciwsłonecznego maksymalizuje ilości wpadającego światła do wnętrza minimalizując nagrzewanie się wnętrza. Ponadto subtelnie oddzielają wnętrze apartamentu od zewnątrz.

Projekt klatki schodowej, łączy w sobie beton architektoniczny, o strukturze wykonywanej na specjalne zamówienie tylko i wyłącznie dedykowanej dla tej inwestycji ze szlifowaną hartowaną ścianą szklaną oddzielającą bieg schodów od korytarza. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców, oddajemy najwyższej klasy cichobieżne windy obsługujące komunikację pionową od parkingu podziemnego do najwyższego piętra.

Antracita to nowoczesne apartamenty w Krakowie, w których zastosowano innowacyjne systemy i rozwiązania zwiększające komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Całościowy program inwestycji uzupełnia zintegrowanie wszystkich urządzeń w jeden system automatyki. Daje to możliwość nadzoru i stałej kontroli nad parametrami apartamentu, jak również jest w stanie zdalnie zaalarmować w sytuacji zagrożenia życia lub mienia poprzez zawiadomienie odpowiednich służb. Przed wyjściem z domu poinformuje o niedomknięciu drzwi lub okien.

System również zapewni Ci spokój, ponieważ w przypadku awarii lub zalania czujnik odetnie dopływ wody w apartamencie, a w przypadku gdy nie jesteś pewien czy żelazko lub kuchenka została wyłączona już nie będziesz musieć wracać do domu, system zdalnie odłączy prąd.

Poczucie bezpieczeństwa dopełnia wideodomofon oraz drzwi antywłamaniowe włoskiego producenta Dierre otwierane na kartę zbliżeniową.

Nowoczesność symbolizowana przez tablet z ikonami symbolizującymi różnorodne funkcjonalności