logo-mini
image

Architektura

Architektura

Bezpieczne i nowoczesne apartamenty w Krakowie

Mieszkańcy nowoczesnych apartamentów Antracita zlokalizowanych w Krakowie mogą liczyć na udogodnienia architektoniczne, bezpośrednio wpływające na poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu.

Inwestycję wyróżnia przede wszystkim niespotykana w realiach współczesnego budownictwa architektura autorstwa światowej sławy biura projektowego K. Ingarden, J. Ewý – Architekci. Stanowi ona szczególną oprawę dla nowoczesnych apartamentów zaprojektowanych na trzech kolejnych piętrach.

czytaj więcej

Nowoczesność symbolizowana przez tablet z ikonami symbolizującymi różnorodne funkcjonalności

Oszczędność i ekologia

W projekcie apartamentowca Antracita zostały wykorzystane tylko naturalne materiały oraz ekologiczne rozwiązania. Przy realizacji inwestycji nie stosujemy prefabrykatów przez co każdy element wykonany jest ręcznie i podlega indywidualnemu odbiorowi jakości. Począwszy od elewacji budynku, która jest zbrojona włóknem szklanym, wentylowana oraz ocieplona wełną mineralną co zapewni dobrą izolacyjność termiczną budynku i pozwoli nam zaoszczędzić na ogrzewaniu oraz posiada dobrą izolację akustyczną gwarantującą ciszę wewnątrz, poprzez łącznik tarasów Schoeck Izokorb który jest nośnym elementem izolacji cieplnej do termicznego oddzielenia wystających elementów konstrukcyjnych.

czytaj więcej

Kula ziemska trzymana w dłoniach

Komfort

Luksus to dobro dostępne dla nielicznych, daleko wykraczające poza zwyczajność, codzienność. Coś wartościowego, rzadkiego, wyrafinowanego, adresowanego do wąskiego grona osób o wysokich wymaganiach. To pojęcie nierozerwalnie związane z prestiżem, elitarnością i wyjątkowością – takie właśnie są ekskluzywne apartamenty Antracita w Krakowie.

czytaj więcej

Szkic odpoczywającej w luksusowych i komfortowych warunkach kobiety.