logo-mini

Idea

INWESTYCJA PRZY UL.PIASTOWSKIEJ 11 I 11A W KONKURSIE „KRAKÓW MÓJ DOM 2016″ w kategorii Architektura mieszkaniowa OTRZYMAŁY NAJWIĘCEJ GŁOSÓW OD CZYTELNIKÓW DZIENNIKA POLSKIEGO!

BUDYNEK POSIADA POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE, ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA APARTAMENTÓW!
NOWE CENY JUŻ OD 10.100 ZŁ/M2!

Prezentujemy Państwu naszą najnowszą inwestycję – luksusowe apartamenty w Krakowie położone przy Błoniach krakowskich w dzielnicy Zwierzyniec, która jest w tym momencie bardziej atrakcyjna i modna, niż pobliska Wola Justowska.

Antracita to nowoczesne apartamenty w Krakowie usytuowane w dwóch budynkach o skali budownictwa dopasowanej do szczególnych wymagań właścicieli. W każdym z budynków jest zaledwie po 3 i 4 apartamenty o powierzchniach od 91 m² -133 m² z okazałymi balkonami i tarasami dostępnymi bezpośrednio z każdego pokoju. Jest to cechą szczególną wszystkich apartamentów, gdzie powiązanie wnętrza z architekturą i zielenią w formie otwarć widokowych jest standardem.

Mamy świadomość, że nowe apartamenty, które oferujemy Państwu w sprzedaży w dniu dzisiejszym mają być odpowiedzią na oczekiwania nie tylko teraz ale przez wiele kolejnych lat, nie tracąc przy tym na swojej atrakcyjności, i ale przede wszystkim aktualności. Dlatego też konstrukcja apartamentowca została zaprojektowana w taki sposób, by umożliwiała aranżację wnętrza z uwzględnieniem potrzeb przyszłych mieszkańców. Przyjęte przez nas rozwiązania w zakresie technologicznego wyposażenia budynku i apartamentów to krok w stronę przyszłości.

Antracita to zupełnie nowe luksusowe apartamenty na sprzedaż na rynku pierwotnym w Krakowie – budowę zakończyliśmy w czerwcu 2015 roku. Za projekt odpowiada cenione na świecie biuro K. Ingarden, J. Ewý – Architekci, sp. z o.o. , natomiast za realizację krakowski deweloper Proxima Service. Luksusowe apartamenty Antracita powstały z myślą o wymagających Klientach, którzy docenią wyjątkową jakość architektury oraz ponad przeciętny standard.

Klimatyzacja, drzwi otwierane przy użyciu karty magnetycznej, wideodomofon to dla nas ciągle za mało. Każdy apartament jest wyposażony w instalacje teletechniczne obsługiwane zdalnie. Za ich pośrednictwem można regulować nie tylko podstawowe parametry odpowiedzialne za komfort cieplny, ale również obsługiwać system alarmowy, lub w przypadku pozostawienia włączonego żelazka lub kuchni sięgnąć po swój telefon komórkowy i po prostu je wyłączyć.

Są to w efekcie oszczędne, ekologiczne i elitarne rozwiązania, dające poczucie bezpieczeństwa, komfortu wspólnie definiując na nowo rozumienie wysokiego standardu życia, a nawet luksusu. Gwarantują one najwyższy poziom satysfakcji i pozwalają określić apartamenty Antracita mianem ekskluzywnych.

Nasza oferta nowych apartamentów na rynku pierwotnym w Krakowie doskonale wpisuje się w potrzeby koneserów o wysublimowanych gustach. Kameralny charakter budynku, jego niepowtarzalny styl i nowoczesna architektura tworzą wyjątkową i spójną całość, sprawiając, że nowoczesne apartamenty Antracita w Krakowie nakreślą od nowa sposób myślenia o miejscu do zamieszkania.

Apartamentowiec harmonijnie wtapia się w otoczenie, zapewnia przestronne, jasne, otwarte przestrzenie zgodne z aktualnymi trendami w projektowaniu wnętrz. O prestiżu inwestycji decyduje również lokalizacja apartamentów w bezpośredniej okolicy krakowskich Błoń i dzielnicy Zwierzyniec, o ciekawych walorach przyrodniczych i historycznych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Antracita. Ekskluzywne apartamenty w Krakowie już w sprzedaży – zapraszamy do kontaktu!